Auna AMP FX-6100 6.1 A / V uztvērējs 1600 W pastiprinātājs

Kods: AMP-6100
Pieejamība: Ir pieejams
114.00€

Qty

 

Daudzpusīgs 6.1 / 5.1 / 2.1 AV telpiskais pastiprinātājs ar izcilu savienojamību, konsekventiem skaņas atribūtiem, 1600 W maksimālo jaudu un stilīgu dizainu.
Pielāgots lietošanai PA un HiFi sistēmās. Pilnībā regulējama karaoke mikrofona sadaļa.
Auna AMP-6100 ir izcils 6.1 AV telpiskais pastiprinātājs, kas ir mūsdienu multimediju sistēmu, mājas kinozāles un hi-fi sistēmu virzītājspēks.
HiFi jaudas pastiprinātājs piedāvā 1600 W maksimālo jaudu, garantējot augstas kvalitātes skaņu jūsu mājas kinozāles sistēmai. Audio signālu uztver ierīce, kas pielāgota telpiskajai sistēmai, kurai ir divas optiskās ieejas, divas koaksiālās ieejas un 6.1 sistēmas ieeju komplekts - kas atvieglo saziņu ar augstākās klases konsolēm, Blue-Ray un DVD atskaņotājiem.
Kā īsts AV uztvērējs, Auny fokusē signālus no 3 saliktajām video ieejām un 3 s-video ieejām, tos sakārtojot un pārsūtot uz televizoriem, multivides projektoriem vai citām ierīcēm.
Turklāt Auna AMP-6100 ir iebūvētas cinch (RCA) un ligzdas ieejas CD, MP3 atskaņotāju un līdzīgu HiFi komponentu darbināšanai. Surround AV pastiprinātāja funkciju paketi noapaļo integrētais radio uztvērējs.
Papildus tam, ka Auna pastiprinātāju izmanto mājas kinozālēs un hi-fi sistēmās, to var izmantot arī karaoke pasākumos, konferencēs vai reklāmas pasākumos, pateicoties ierīces priekšpusē iebūvētajām mikrofona ieejām.
Ar 1600 W jaudu Auna pastiprinātājam ir pietiekami augsts skaņas līmenis, lai profesionāli pastiprinātu lielākus privātus un komerciālus pasākumus.
Mirdzošs, matēts alumīnija priekšējais panelis ar animētu ekrānu piešķir stilīgam dzīvokļa interjeram vēsu mirdzošu akcentu.

Rakstīt atsauksmi

Piezīme: HTML netiek atbalstīts, lūdzu izmantojiet standarta tekstu!
    Slikts           Labs
Captcha