Interneta radio Auna IR-160

Kods: IR-160
Pieejamība: 2-3 Days
72.00€

Qty

 

Barošanas avots maiņstrāva
Zīmols AUNA
Radio joslas atbalsta 2 joslu
Aparatūras interfeiss USB, 3,5 mm audio
Savienojumi Wi-Fi, infrasarkanais, AUX, USB
Par šo vienumu

    NERobežota piekļuve: šim interneta radio ir piekļuve tūkstošiem radiostaciju. Tas izveido savienojumu ar BBC, NPR, Fox News Talk, ESPN, Podcasts, iHeartMedia, Radio.com-CBS un daudziem citiem. Tam ir arī USB ports MP3, WMA un WAV failiem, kā arī AUX ieeja.
    ĒRTA KONTROLE: ērtai darbībai tālvadības pults nodrošina pilnīgu funkcionalitāti, un radio var vadīt arī ar pieslēgtām mobilajām ierīcēm, piemēram, viedtālruni vai planšetdatoru, izmantojot lietotni 'Air Music Control'.
    INFORMATĪVA: visa statio, mākslinieka un tīkla informācija ir īsumā pieejama ar 2,8 collu TFT krāsu displeju (320 x 240 pr). Displejs, kas nodrošina arī dažādas informācijas plūsmas, piemēram, vietējo laika ziņu apmaiņu, ziņu vai radio informācijas apmaiņu, sniedz nepieciešamo pārskatu.
    SAVIENOJUMI: Jūs varat piekļūt daudziem citiem multivides avotiem. MP3, WMA un OGG failus var atskaņot, izmantojot aizmugurējo USB portu, savukārt AUX ieeja ļauj savienot visas ārējās ierīces. Pēc UPnP vai DLNA standarta mūzikas ierakstus no tīklā esošajiem datoriem var straumēt arī pilnīgi bezvadu režīmā.
    PILNA ĶERMEŅA SKAŅA: augstas kvalitātes skaņas ražošanu uzņemas platjoslas skaļruņi. Tas rada pilnīgu skaņas attēlu, kuru vajadzības gadījumā var pastiprināt. Dažādi ekvalaizera sākotnējie iestatījumi arī palīdz pielāgot skaņu jūsu vēlmēm

Rakstīt atsauksmi

Piezīme: HTML netiek atbalstīts, lūdzu izmantojiet standarta tekstu!
    Slikts           Labs
Captcha